www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Агентурическо


Страници: (6) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Агентурическо, агенти, евреи, ченгета, стражари и апаши
Tien
Публикувано на: 16.11.2007, 21:58
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 133
Участник # 1 005
Дата на регистрация: 15-June 07



Тъй като разбрах (благодарение на Дари, която имаше доблестта да ме попита лично), че много от хората мислят че съм агентка (е, това си беше наистина голяма изненада за мен), декларирам следното:

1. Не съм агентка
2. Не съм еврейка
3. Не съм сексуален вампир
4. Не съм подарила компютър на Елтимир
5. Не съм от легендарната групичка Лемс
6. Не познавам Елтимир лично и не съм се "засукала" около него smil4334ad8a149e0.gif

То май работата заприлича на оная песничка "Аз не съм комунист...." и пр. Добре беше все пак, някой да ме попита, или да провери по друг начин, преди да разнесе инфото из "махалата"... Както казах, единствено Дари го направи.
Доколкото разбрах, станала била някаква "техническа грешка". Въпроса е, дали това е наистина така, и колко други хора са пострадали от такива "грешки". Ако са грешки, добре, стават такива работи понякога. По-тревожно е, ако става въпрос за подход към хората и начин на отношение. Аз го приемам с чувство за хумор, но някой друг може да се травмира от незаслужените обиди и пренебрежение. Аз обаче няма да се откажа от хората тук, защото все пак мисля че интересните и хубави неща тепърва предстоят. И най-важното, ако ще градим заедно нещо в бъдеще, трябва да го правим по Свещен начин (няма дефиниция за това, но всеки в Себе си знае какво е), по напълно Нов начин, с нови отношения. Ако ще го правим по стария начин, с клевети, интриги и недомлъвки, какъв смисъл има? Затова съм ЗА пълно, макар и болезнено изчистване на всички тъмни ъгълчета, където биха могли да се завъдят такива твари. Почти всички общности, познати досега (може би без древната Българска Държава) са структури, които паразитират върху членовете си, хранят се с тяхната енергия. Така че, ако ще градим Нещо, то трябва да помага за издигането и осветяването на всеки, участващ в него, а не да го помрачава и принизява. Не е лесно да се направи общност от Свободни хора, но заробващи общности има достатъчно, няма нужда от още една.

Айде... че дойде време да ходя да докладвам на ЦРУ, КГБ, Мосад, ГРУ и НСС
smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil3dbd4daabd491.gif
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 16.11.2007, 23:21
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Ами и аз да си призная - това ми е "донесено" за теб Тиен. А кога се видим лично може да ти кажа кой ми донесе. ЛС и мейли са недостойни за тази работа.
Не твърдя че си или не си агент - това дойде до мен.
Във форумите хората се оприличават на едни, а кога се видят - на съвсем други.
Затова ако скоро се съберем някъде - ще говорим по тези въпроси.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
violence
Публикувано на: 17.11.2007, 0:09
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 33
Участник # 1 228
Дата на регистрация: 3-October 07



Нито си първата нито си била последната. Най-неприятно е когато си вярвал, а изведнъж един боклук ти забие нож в гърба и се окажеш незаслужено обиден и оклеветен и си поставен в ситуация в която си длъжен само да се защитаваш, да опровергаваш нечие дългокраки лъжи. И този някой понеже е с репутацията на "лидер" всеки му вярва безрезервно без дори да подложи на съмнения думите на псевдолидера-боклук. Другото съществено е, че всеки който изкаже нещо което не му харесва или е малко по-остро е класифициран към агент, човек от Лемс и т.н. Личното ми мнение е че целият проблем и всички интриги идват от едно огнище, от един който насъсква хората помежду им.
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 17.11.2007, 0:22
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Тиен, да не се засрамиш, като научиш истината? А тя е простичка.
Когато ми идваха на гости Севар, Запознат, Дари и Росен, стана дума кой ми е донесъл втория компютър, от който влизам в Мрежата. Казах им, че е едно младо момиче, но не съм сигурен как се пише във форума. Е, случва се човек да обърка никовете, когато не познава лично хората. След като научих със сигурност за кого става дума, веднага писах на хората да ги уведомя за грешката.
Е, Тиен?
Благодаря за помията. Да, наисктина благодаря, тъй като иначе може би щях да съжалявам за своето напускане. Сега няма.


--------------------
PM
Top
Tien
Публикувано на: 17.11.2007, 0:27
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 133
Участник # 1 005
Дата на регистрация: 15-June 07



Не разбрах, от кое по-точно трябва да се засрамя? От лудия фолклор, който се е завихрил по мой адрес, без дори да подозирам? Мисля че съм пределно искрена в това, което пиша, без да ставам брутална като някои хора. Макар че може би и това ще помогне.
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 17.11.2007, 0:29
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Не ми се играе на "развален телефон", затова отказвам всякакъв диалог. А тук и сега се играе точно тази стара детска игричка. Малко съм старичък за такива детски игрички.
За фолклора се обърни към дежурните фолклористи, не към мен.
Приятно забавление!


--------------------
PM
Top
Tien
Публикувано на: 17.11.2007, 0:36
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 133
Участник # 1 005
Дата на регистрация: 15-June 07



Е, сега поне разбрах как се е развалил телефона smil4334ad8a149e0.gif
Не че това много ме интересува. Даже хич не ме интересува. Проблема е принципен - нормално ли е според теб представата за някого да се формира от слухове и донесения?
И аз съм от зодия Скорпион smil4334ad8a149e0.gif, но интригите и клюките са ми органически непоносими. Признавам си, нямам излишни мозъчни клетки да поддържам две реалности - една истинска и една измислена. Нито имам два езика, както казват старите индианци, да говоря лъжи и клевети. Георги прав си че при лична среща много неща ще се изяснят. Елтимир, на мен това хич не ми е забавно, но ще го преживея. По-скоро е смешно, макар че е тъжно, като се замислиш.
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 17.11.2007, 0:49
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Аз съм не само скорпион, но и Докс, глиган, свиня! А ти виждала ли си разярен глиган? И мечките бягат от него!
Та за телефона. Един друг човек отначало беше объркал тоя ник и така го бях запомнил, но въпреки това не бях сигурен. И си казах, че не съм сигурен. Щом разбрах, веднага им писах. Какво повече? Ставаше дума за съвсем конкретни неща, за съвсем конкретни събития. Не може ли човек някой път да обърка едно име? Особено едно нищо незначещо име, каквито са никовете из разните форуми. И за разлика от безгрееееешните, аз си признавам грешките. Веднага щом разбера, че някъде съм сбъркал, се обаждам на съответните хора и казвам: "Ей, тук съм объркал нещо". Какво повече? Ама нали трябва повод да бъда наречен "боклук", разбира се!
Благодаря за "боклук"-а. Веднага щом бъдат махнати текстовете ми от сайта, изобщо ще престана да влизам тук, за да не се ядосвам.


--------------------
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 17.11.2007, 0:50
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Среща ще има.
PM
Top
Tien
Публикувано на: 17.11.2007, 1:38
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 133
Участник # 1 005
Дата на регистрация: 15-June 07



Виждала съм всякакви разярени организми. Въпроса е като отмине яростта, какво остава след нея.
PM
Top
anti666
Публикувано на: 17.11.2007, 10:48
Quote Post












QUOTE (violence @ Nov 17 2007, 12:09 AM)
Нито си първата нито си била последната. Най-неприятно е когато си вярвал, а изведнъж един боклук ти забие нож в гърба и се окажеш незаслужено обиден и оклеветен и си поставен в ситуация в която си длъжен само да се защитаваш, да опровергаваш нечие дългокраки лъжи. И този някой понеже е с репутацията на "лидер" всеки му вярва безрезервно без дори да подложи на съмнения думите на псевдолидера-боклук. Другото съществено е, че всеки който изкаже нещо което не му харесва или е малко по-остро е класифициран към агент, човек от Лемс и т.н. Личното ми мнение е че целият проблем и всички интриги идват от едно огнище, от един който насъсква хората помежду им.

Много си пъргав с определенията за боклука и наливaнето на масло в огъня. Все пак насреща имаш българин, националист и човек, който може да ти бъде баща. Все още и аз си мисля, че някой друг разполагаше с профила ти и пишеше тук от твое име, особено след изцепката ти с "тангризма". Елтимир е дал много за това Движение и отсъствието му ще се усеща, за разлика от твоето.
Тиен, не се оправдавай - агентка си до доказване на противното:) Ами другата ти помощничка - що ли се крие и не каже - компютри ли са били или кoмпoти. Ей го, Биляр вече е тук.
Top
Eлтимир
Публикувано на: 17.11.2007, 13:14
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Биляр си върши работата, за която му плащат. Вече не ме озадачава и поведението на онези, които са го овластили да сере и тук. И тъй като тоя форум много се умириса, аз излизам на чист въздух. Но държа да изляза заедно със своите авторски материали, които са си наистина мои, и не съм ги преписал отникъде, както твърди Биляр, както твърди неговият шеф Д. Р. /снощи научих!/, и както вече са почнали да твърдят и други, които доскоро ги имах за приятели.
На по-недосетливите ще препоръчам "Тимон Атински". От някой си Уилям Шек-спирт.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 17.11.2007, 13:22
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Гледам, че почнаха да се размахват някви гащички. И добре, че видях, щото без малко да забравя. Знаете ли защо нашият скъп приятел Митко Р. толкова е чувствителен на тема "евреи"? Ами да ви кажа, това не е тайна. Същото той го е споделял многократно пред твърде многочислена аудитория. На събранията на БНРП след третата-четвъртата бира. Та Митето има две дъщери, които не искат да видят баща си, защото е гой, а те са от "богоизбраната" раса.
Е, това май не го очаквахте. Ама е вярно. Твой ред е, Мите. Само че орел и лайно не могат да стоят под една стряха и аз отлитам!


--------------------
PM
Top
antijew
Публикувано на: 18.11.2007, 0:06
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



Мите, само да те предупредя, че тази работа дето си я замислил ще излезе ялова! Поне така си мисля аз. Ще получиш яростен отпор. Ангел няма да е сам...Ще има армия...срещу теб!
Ангел, Митето започна пръв... и ще е най-добре да си получи заслуженото.
Каквото повикало, такова се и обадило...


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
violence
Публикувано на: 18.11.2007, 1:44
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 33
Участник # 1 228
Дата на регистрация: 3-October 07



Никой не е писал от моя профил, освен аз самия. Не ми е работа и не ми плащат за това за разлика от на други участници от форума. Просто съм широко скроена личност, която се интересува от почти всичко. Дрънкайте си простотиите и лъжите, полза няма. Измишльотини всеки може да съчини. А и още нещо, след като пиша с профил violence значи съм този. Е. да нарича който пожелае Биляр, Миляр... не ме интересува. Файда няма, че си българин и националист като имаш още 10 силно отрицателни качества, които те провалят теб и твоите приятели или им вредят. А относно приноса всеки сам си съди за себе си - това е много относително. За някои един който разтегля локуми и биографични неща за да изкара обем 90стр. от които 10 са смислени и полезни е допринесъл много... с количеството празнословие... за някои едно книжле от 20 стр със синтезирана мъдрост е огромна ценност или ред с готово решение или синтезирани истини... въпрос на гледна точка и интереси. За теб са ценни религиозните хипотези за еди кой си тангристки храм, неговата възраст, функция и т.н., за друг е ценна информацията за древните български градове, за трети за национализма и народните врагове, конспирации и т.н. И тук всичко опира до човека и е относително. А относно маслото и огъня - каквото право имаш ти да пишеш и да изказваш мнение такова и аз, твоята позиция не е с нищо по-добра от моята. С какво право ще заглушаваш моето мнение??? Някой спомена в една друга тема за цензура... голямата цензура - комуноида Е. по тоталитарен начин разчиства "умирисаното"... тъй като изглежда го тресе хипоксията smil4334ad1724132.gif smil3dbd4e398ff7b.gif Това е от мен, лека вечер... smil4334ab9303f6e.gif
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (6) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020